Терміново! Жителі Кам’янки зможуть обміняти посвідчення водія безпосередньо у своєму місті

 Сьогодні до 16.00 жителі Кам’янки і навколишніх сіл, не їдучи у Черкаси зможуть на місці скористатись послугами Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Черкаській області, тобто обміняти свої посвідчення водія, зареєструвати або перереєструвати транспортні засоби, замовити чи отримати міжнародне посвідчення водія.

Як повідомили журналісту «City News» у пресслужбі Регіонального сервісного центру (РСЦ) ГСЦ МВС в Черкаській області, сьогодні мобільний сервісний центр МВС працює у  місті Кам`янка по вулиці Шевченка, 16 А (приміщення дільничних поліцейських).

– Всі охочі, зможуть обміняти свої посвідчення водія, зареєструвати або перереєструвати транспортні засоби, замовити чи отримати міжнародне посвідчення водія. Час роботи мобільної сервісної служби — з 9.00 до 16.00. Про порядок отримання послуг та перелік необхідних документів можна довідатися за посиланням: https://chk.hsc.gov.ua/…/mobilni-servisni-tsentri-mvs/  Додаткова інформація за телефоном: (0472) 39-32-51, – поінформували у пресслужбі РСЦ ГСЦ МВС в Черкаській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *