З Ужгорода до Черкас передали дитячий одяг, ковдри та теплі конверти для немовлят

Велику партію теплих дитячих речей, як то ковдри, конверти для немовлят, осінньо-зимовий одяг передав волонтерам БО «БФ «Хрещатик-Сіті» їхній традиційний партнер Гуманітарний центр «Совине гніздо» з міста Ужгород.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Зовсім недавно волонтери Гуманітарного центру «Совине гніздо» вже прередавали нам партію дитячого теплого одягудля діток з переселенських родин, що обслуговуються у нашому Дитячому благодійному центрі. Тепер же ми знову отримали від них допомогу. Цього разу Гуманітарний центр «Совине гніздо» передав для діток не лише теплий одяг, але й багато іншого: ковдри, теплі конверти для новонароджених, засоби гігієни, за що ми їм безмежно вдячні. Днями почнемо роздавати отримане тим, хто цього потребує. Також ми домовились із будівельнками про те, що вони безкоштовно облаштують приміщення Дитячого благодійного центру допомоги стояком-вішалкою. І наш Центр, який рік тому тележурналісти центарльного телебачення назвали безкоштовним магазином для мам, тепер ще більше буде схожий на магазин безплатних товарів для дітей. Задля цього ми звертаємось до небайдужих черкащан з проханням приносити у наш Центр вішалки для дитячого одягу, який ми розміщуватимо на стояку, – розповіла Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Представник БО «БФ Гуманітарний центр «Совине гніздо» (м. Ужгород) Євген Лащенко
Очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура та волонтерка Фонду Ірина Трущенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *