Магазин безкоштовних товарів для мам-переселенок у Черкасах облаштували стійкою для одягу

Відтепер вибирати теплі дитячі речі мамам з переселенських родин у Дитячому благодійному центрі Благодійного фонду «Хрещатик-Сіті», стало значно комфортніше. Як і обіцяли волонтеру Фонду, кімнату видачі допомоги у Центрі облаштували стійкою для одягу. І нині Центр ще більше схожий на магазин іх лише однією відмінністю – речі для мам і малюків тут видають безплатно.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Як ми і обіцяли, вже облаштували наш Центр стійкою для одягу. І це одночасно дало аж дві вигоди: клієнткам Центру вибрати одяг для себе чи своєї дитини тепер стало значно зручніше, а кімната видачі допомоги ще більше стала схожа на безкоштовний магазин для мам, який ще рік тому так влучно назвали  журналісти республіканського телебачення, – розповіла Інна Бандура.

З її слів недавно традиційний партнер БО «БФ «Хрещатик-Сіті» – Гуманітарний центр «Совине гніздо» з міста Ужгород, передав для клієнток Центру велику партію дитячих теплих речей. Серед них ковдри, конверти для немовлят, осінньо-зимовий одяг.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *