Дитячі книжечки, візочки і речі, переселенсцям зібрали черкащани на заклик кав’ярні «Марципан» (фото)

Дуже багато речей, необхідних переселенським родинам з дітьми, а це дитячі книжки, візочки, одяг, взуття і великі ігри (автотрек з машинками та іграшкова кухня), зібрали жителі Черкас і передали волонтерам БО БФ «Хрещатик-Сіті». А мобілізував черкащан на цю благодійність колектив кав’ярні «Марципан».

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко.

Свою щиру вдячність за допомогу переселенські родини, яких обслуговує Дитячий благодійний центр допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті», висловили у записці, переданій волонтерам Центру.

Цитуємо:

«Дякуємо всім небайдужим черкащанам, що відгукнулись на заклик кав’ярні «Марципан» долучитись до збору дитячих речей для БО БФ «Хрещатик-Сіті». Особливо вдячні сім’ї Костіних Аліні та Віталію за допомогу з організацією та щодо перевезення зібраних речей»

– Черкащани, своєю благодійністю постійно показують, що Черкаси – це місто волонтерів, людей, не байдужих до біди, у яку потрапило багато нашитх співгромадян зі східних та південниї регіонів України.  Сім’ям, які через вторгнення російських військ вмить втратили все, що наживали протягом багатьох років, надзвичайно потрібна така увага і допомога. Рятуючись від армії кровожерливих окупантів, вони мусіли покинути свої домівки і шукати прихистку у інших областях. Цей випадок свідчить, що черкащани щирі у своєму бажанні допомогти. Разом до Перемоги!, – поділилась думкою очільник і засновник  БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *