Черкаська кав’ярня «Марципан» передала дитячі речі для переселенських родин (фотофакт)

Колектив кав’ярні «Марципан» спільно з іншими благодійниками з м.Черкаси вчергове порадували волонтерів Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті». Для переселенських родин, яких обслуговує Центр, вони зібрали та принесли чималий запас дитячого одягу та взуття.

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Читати за темою: Дитячі книжечки, візочки і речі, переселенсцям зібрали черкащани на заклик кав’ярні «Марципан» (фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *