З’язані пані Венді із Глостера речі, дарують радість дітям переселенців у Черкасах (фото)

Радість і тепло дарують дітям в’язані іграшки і одяг, які створила і передала до Черкас англійська пенсіонерка зі Глостера пані Венді. Волонтери Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті» у Черкасах роздають дітям із переселенських родин в’язані речі від Венді.

Як розповіла журналісту «City News» волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко, днями отримані із Англії в’язані іграшки і телий одяг Центр вже почав роздвавати пересленським родинам, що нині проживають у Черкасах.

Як вже повідомляло видання «City News», 78-ми річна англійська пенсіонерка Венді, що живе неподалік Глостера, передала через волонтерів у Черкаси, власноруч зв’язані дитячі іграшки, шапочки та рукавички. Їх до Черкас привіз волонтер Роман Бабич, чия родина нині мешкає у сусіди Венді – Маріо. Окрім власноруч зв’язаних іграшок пані Венлді передала багато інших м’яких іграшок, які зібрала для маленьких українців серед своїх знайомих.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *