Питну воду і окопні свічки у розстріляну Авдіївку відправили черкаські волонтери (фото)

Окопні свічки та питну воду жителям розстріляної Авдіївки передали черкаські волонтери БО «БФ «Хрещатик-Сіті». Доправила передане у охоплений війною регіон  команда безстрашних волонтерів із Odissey_Cherkasy на чолі із Олександром Кумпанським.

Про це у мережі «Фейсбук» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Авдіївки, вже практично немає. По місту тривають постійні обстріли…артилерія, реактивні системи залпового вогню,керовані авіабомби, ракети летять по будинках АЛЕ там все ще мешкають люди! Які потребують допомоги, в тому числі води і солярки для генераторів. Траса до Авдіївки постійно прострілюється і туди майже не їздять волонтери. Від щирого серця дякую Олесандру Кумпанському та команді Odissey_Cherkasy що попри небезпеку ви доправили людям допомогу, серед якої зроблені волонтерами нашого фонду окопні свічки та питна вода, – написала Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото волонтерів

З права на ліво: очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Інна Бандура та волонтерка Фонду Ірина Трущенко.
З права ліво: лідер волонтерської команди Odissey_Cherkasy Олександр Кумпанський та волонтер БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Роман Куликов.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *