Модним одягом і взуттям переселенок порадували родина черкаських підприємців

Нову партію модного одягу і взуття для переселенських родин з маленькими дітками, які знайшли прихисток у Черкасах із тих, що є клієнтами  Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті», передали власники черкаського магазину Boutique-O la la.

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко.

Власники Boutique-O la la Віктор та Світлана Кузіни допомагають переселенським родинам від початку відкритої агресії росії проти України. Їх добрі справи зазвичай не проходять непоміченими з боку журналістів «City News».

Тож і цього разу вони передали модний і новий одяг та взуття зі свого магазину знову у центрі сюжету публікації видання.

Особливо вдячні підприємцям клієнтки Центру, для яких підправити свій гардером модними речами, як знахідка.

Новий і модний одяг відповідно до сезону у Черкасах регулярно дарують для мам з переселенських родин власники Boutique-O la la. Близько року вони передають нові жіночі речі клієнткам Дитячого благодійного центру допомоги, яким опікується, яким опікується БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *