Кров для порятунку жертв ДТП здавали працівники сервісного центру МВС в Черкаській області

«Здай кров – врятуй життя»: працівники сервісних центрів МВС, у тому числі й з Черкас долучились до благодійної справи – здавали кров та плазму для порятунку життя жертв ДТП.

Про це журналісту «City News» повідомила пресслужба Регіонального сервісного центру (РСЦ) ГСЦ МВС в Черкаській області.

В рамках другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху працівники сервісних центрів МВС в Черкаській області долучилися до загальнонаціональної акції «Здай кров – врятуй життя».

Вони упродовж тижня в різних регіонах області здавали кров та плазму. Стали донорами для наших захисників та громадян, які постраждали у дорожньо-транспортних пригодах та наших захисників на фронті.

Ми добре розуміємо, що кожна краплина донорської крові може врятувати життя. Тому поповнення запасів надзвичайно важливе як для постраждалих внаслідок дорожньо-транспортних пригод, так українських військових, які беруть участь у бойових діях.

До благодійної справи може долучитись кожен охочий!

Можливо, саме ваша допомога для когось стане вирішальною та врятує не одне життя.

Одна людина здатна врятувати життя кількох. Наразі в нашій країні існує гостра потреба у донорській крові як для цивільних, так і для військових. Її нестача пов’язана із бойовими діями в країні. Тому необхідне регулярне поповнення цих запасів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *