У Черкасах дітям переселенців роздають пластилін та пензлики для малювання від німецької благодійниці (фото)

Анжеліка Луц з німецького міста Дрездена передала Благодійному фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті» допомогу для діток. Це канцтовари – ножиці, пензлики для малювання, пластилін, тобто те, за допомогою чого дітвора може розважатись, роблячи різноманітні поробки, аплікації, малюнки.

Як журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко, нині Дитячий благодійний центр допомоги БО «БФ «Хрещатик Сіті» роздає подарунки від добросердної німкені діткам із переселенських родин.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Даринка і Михайлик двійнята з Нової Каховки, їх мама інвалід по слуху.
Олена з Бахмута у Черкасах виховує 2-річного сина. Чоловік воює на першій лінії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *