Черкаська обласна служба зайнятості пропонує професійне навчання для ветеранів та людей з інвалідністю

Черкаська обласна служба зайнятості пропонує підтримку конкурентоспроможності учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни шляхом професійного навчання.

На вибір – 95 ліцензованих професій та 365 освітніх програмам. Охочі навчатися самостійно обирають їх з Переліку, який розміщено на сайті Державного центру зайнятості за посиланням: https://is.gd/ZHvm7u

Серед професій, які пропонуються: токар, фрезерувальник, електрозварник, слюсар-ремонтник, водій, муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, монтажник гіпсокартонних конструкцій, верстатник, оператор верстатів з програмним керуванням, налагоджувальник верстатів тощо. Є й рідкісні – коваль, бляхар, бондар, бджоляр, рибовод, виноградар, вишивальник тощо.

Важливо й те, що громадянам, які навчатимуться не за місцем проживання, а також, які супроводжуватимуть особу з інвалідністю внаслідок війни І групи, передбачено компенсацію витрат на проїзд до місця навчання та у зворотньому напрямку, а також надання місця проживання на період навчання.

Детальніше про послугу: https://is.gd/nAezlC

Заявку на навчання можна подати онлайн https://edveteran.dcz.gov.ua/

Дізнатися більше можна за телефоном: (044) 244-94-33

За інформацією Черкаського обласного центру зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *