З рахунком 1:3 Черкаський «ЛНЗ» виграв у одеського «Чорноморця»

Матч між командами черкаського футбольного клубу «ЛНЗ» та «Чорноморець» (Одеса) відбувся у неділю, 3 грудня. З рахунком 1:3 перемогли черкащани.

Про це, посилаючись на інформацію з відкритих джерел дізнався журналіст «City News».

Як відомо, гра проходила в Одесі на стадіоні «Чорноморець».

Матч розпочався о 15.30. До завершення першого тайму рахунок був 0:0. Зміни відбулись  під час другого тайму.  М’яч, влучним ударом у ворота команди одеситів, відправив нападник «ЛНЗ» Олексій Хобленко. Це сталось на 52-й хвилині другого тайму. Але вже на 74 хвилині матчу команді «Чорноморця» зрівняти рахунок.

Другий гол у ворота команди супротивника на 83-й хвилині матчу забив півзахисник «ЛНЗ» Владислав Наумець. Рахунок став 1:2 на користь черкащан.

А закріпив перемогу черкащан півзахисник «ЛНЗ» Денис Олійник. На 93-3 хвилині він загнав м’яча у ворота одеситів, зробивши рахунок 1:3 на користь ФК «ЛНЗ».