Багатодітну переселенську родину у Черкасах безкоштовно забезпечили новорічними дитячими костюмами (фотофакт)

П’ять костюмів для дітей на новорічний бал у Дитячому благодійному центрі допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті» безкоштовно отримала переселенка Яна Батюк. Її сім’я виховує десять прийомних дітей.

Як «City News» вже інформував читачів, партію новорічних костюмів для дітей у розпорядження Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті», ще влітку привезли представники партнерської волонтерської організації «Ukraine hilfe» (у перекл. – «Допомога Україні») з німецького міста Ліндау (Баварія).

Нині волонтери Фонду безкоштовно видають костюми переселенським родинам з дітками, які перебувають на забезпеченні Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті».

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *