На Уманщині запрацювала ще одна поліцейська станція

Це вже 31 поліцейська станція на Черкащині. Дані осередки безпеки відкриваються у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», що допомагає втілювати пріоритетний принцип діяльності Нацполіції – «Сommunity policing».

Поліцейську станцію відкрили сьогодні у селі Велика Севастянівка. Цьому посприяла Христинівська міська громада, яка виділила приміщення та забезпечила належні умови для виконання завдань, покладених на поліцію. На новій поліцейській станції працюватиме поліцейський офіцер громади Сергій Перепелиця. Він візьме на себе обслуговування п’яти населених пунктів та двох хуторів.

За словами заступника начальника Управління превентивної діяльності Черкащини Олексія Прокопенка поліцейські станції дозволяють офіцерам, які закріплені за громадою, бути у максимальній наближеності до людей і не долати кілометри, щоб прибути на виклик або прийом громадян.

“Питання безпеки, особливо у період воєнного часу, є пріоритетними в роботі працівників поліції та офіцерів громади. Співпраця з ними дуже важлива. Громадяни можуть бути впевнені, що поліцейський офіцер завжди на варті їхнього спокою та готовий у найкоротший термін прийти на допомогу. Сьогодні щиро вдячний Христинівській міській громаді за підтримку наших ініціатив та участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади”, – сказав Олексій Прокопенко.

На відкритті нової поліцейської станції також були присутні заступник начальника з превентивної діяльності Уманського райуправління поліції Василь Козиненко, голова територіальної громади Микола Наконечний та представники місцевого самоврядування.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *