Подарунки від пана Ральфа з Німеччини отримали маленькі волонтери з «Майстерні Святого Миколая» (фотофакт)

Окопні свічки для українських захисників у «Майстерні Святого Миколая», яку у Черкасах організувала  команда благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті», виготовляли юні волонтери – четвертокласники з черкаської ЗОШ № 30. Кожному з них дістався маленький подарунок від великого друга України, ресторатора з німецького міста Ліндау (Баварія) Рафаеля Айзенхута (для друзів – Ральф).

Про це з місця події повідомив журналіст «City News».

Ці подарунки від пана Ральфа, разом із іншими речами, які для українцв зібрали пан Ральф разом із колегами волонтерської команди «Ukraine hilfe» (у перекл. з нім. – «Допомога Україні»), черкаським школярам передала волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Тетяна Моргуненко роздає дітям подарунки від пана Ральфа
Ральф Айзенхут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *