П’ять років в’язниці заочно присудили поплічниці окупантів на загарбаній Луганщині

За матеріалами СБУ тюремний строк отримала колаборантка, яка очолює підрозділ «міністерства інфраструктури і транспорту «лнр» та працює на рф

Про це журналісту «City News» повідомила пресслужба УСБУ в Черкаській області.

– Завдяки доказовій базі Служби безпеки заочний термін ув’язнення отримала колаборантка, яка співпрацює з агресором у тимчасово захопленій Луганщині. Поплічницею виявилась керівниця підрозділу «автодору лнр». Вона добровільно пішла на співпрацю з ворогом та керує транспортними перевезеннями на тимчасово окупованій території. За даними слідства, з березня 2022 року чиновниця очолила посаду відокремленого підрозділу «республіканського центру організації перевезень». Під її керівництвом здійснюється транспортна логістика окупантів. Вона безпосередньо бере учать у наповненні так званого «державного бюджету «лнр» та напряму взаємодіє із представниками країни-агресора, – розповіли у пресслужбі УСБУ в Черкаській області.

На підставі зібраних Службою безпеки доказів суд визнав зловмисницю винною за ч. 4 ст. 111-1 (провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією держави-агресора) Кримінального кодексу Україну. Їй призначено заочно 5 років тюрми з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади на 10 років. Тривають комплексні заходи для фізичного затримання і притягнення зловмисниці до відповідальності за злочини проти нашої держави. Розслідування проводили слідчі СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *