У Черкасах продовжує працювати Дитячий благодійний центр

У Черкасах продовжує працювати Дитячий благодійний центр допомоги при благодійному фонді БО «БФ «Хрещатик-Сіті». Клієнти Центру родини переселенців де є вагітні жінки, або які виховують дітей віком до двох років.

Понад півтора роки у Черкасах працює Дитячий благодійний центр допомоги при БО «БФ «Хрещатик-Сіті». Клієнтами центру стали вагітні жінки, які перебувають на крайніх термінах вагітності та родини вимушених переселенців, що виховують діток віком до двох років. Через принцип роботи волонтерів Центру, журналісти республіканських каналів, які робили сюжети у випуски новин своїх телеканалів, влучно охрестили його Безкоштовним магазином для мам.

Центр працює щодня у будні дні із 15.00 по 17.00 окрім вихідних. Обслуговує клієнток досвічена і дуже уважна волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко.

Центр надає допомогу клієнтам у вигляді дитячого харчування, одягу, взуття, іграшок тощо. Не рідко за допомогою Центру родинам переселенців щастило роздобути ліжка, у тому числі дитячі.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті». На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *