Італійські вафлі волонтери два тижні розвозили дітям у лікувальні та освітні заклади Черкащини

Вагому гуманітарну програму до Дня Святого Миколая та Дня Збройних Сил України провела команда благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті». В її рамках вафлі  італійського виробництва від партнерської організації Благодійний Фонд «Мальви.

Україна» волонтери БО «БФ «Хрещатик-Сіті» відправляли військовим на фронт та особисто розвозили дітям у різні медичні та освітні заклади.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Незадового до Дня Святого Миколая та Дня Збройних Сил України, які цьогоріч припали на одну дату, БО «БФ «Хрещатик-Сіті» отримав від партнерської організації Благодійний Фонд «Мальви Україна» велику кількість імпортних солодощів. З нагоди свят волонтерська команда «Хрещатик Сіті» втілила вагому гуманітарну програму. Тобто, протягом двох тижнів ми розвезли у якості подарунків 2 тисячі триста коробок італійських вафель. Серед отримувачів КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня» Черкаської обласної ради», Смілянський психоневрологічний інтернат, КЗ «Черкаська санаторна школа» Черкаської обласної ради», один із дитячих садків Черкас та військові. Дуже приємно було бачити щасливі обличчя дітей та мати змогу хоч трохи підсолодити буденність наших воїнів. Щиро вдячна нашим партнерам – волонтерам Благодійного Фонду «Мальви Україна» за надану гуманітарну допомогу, – розповіла Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *