Гуманітарну допомогу отримав Смілянський дитячий будинок-інтернат

Гуманітарну допомогу вихованцям Смілянського дитячого будинку-інтернат недавно привезли представники депутатського корпусу місцевих рад партії «Європейська солідарність».

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив керівник ГО «Солідарна Молодь Черкащини» Олександр Кульбіда.

Цитуємо:

«Очільник Черкаської «Євросолідарності», перший заступник голови Черкаської облради Роман Сущенко та керівниця благодійного фонду «Хрещатик-сіті», депутатка Черкаської міськради Інна Бандура разом з керівником Солідарна Молодь Черкащини Олександр Кульбіда, депутатом Смілянської міської ради Валерій Милостяк передали вихованцям Смілянський дитячий будинок-інтернат гуманітарну допомогу На сьогоднішній день в інтернаті проживає понад 180 мешканців, інвалідів з дитинства. Всі підопічні за станом здоров’я потребують стороннього догляду, особливих умов проживання, побутового і медичного обслуговування».

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Фото зі сторінки у «Фейсбук» Олександра Кульбіди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *