Грілки для рук, розпалювачі та спец одяг волонтери з Черкас відправили фронтовикам

Нову партію допомоги військовим ЗСУ передав благодійний фонд БО «БФ «Хрещатик-Сіті». Цього разу солдатам доправили розпалювачі, грілки для рук, спецодяг.

Про це у «Фейсбук» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура:

«Цей допис про небайдужість та підтримку. Про прості, але необхідні речі. Дякую Благодійний Фонд “Мальви Україна” за спецодяг для наших захисників, за можливість поповнити запаси «Банку Одягу» організованого Червоний Хрест міста Черкаси. За одяг, який обов’язково стане у нагоді в стабпункті. Дякую Виктор Поляк за грілки для рук, хлопці надзвичайно вдячні. Дякую Diana Glushchyk що попри все знайшла час і можливість зробити розпалювачі і звісно велика дяка Dzhyhil Igor за допомогу доставити гуманітарну допомогу туди, де вона найбільше потрібна. Все буде Україна!».

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *