У Черкасах рятувальники під час рейдів попереджають про небезпеку виходу на лід

У Черкасах рятувальники КУ “Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба” спільно з представниками Черкаського районного управління ГУ ДСНС України у Черкаській області провели рейди з інформування населення щодо загроз на льоду.  Під час рейдів рятувальники розмовляли з рибалками, роздавали листівки з необхідною інформацією. Вони закликали бути обережними та перевіряти лід перед тим, як йти рибалити. 

На сьогодні середня товщина льоду на Дніпрі поряд з Черкасами становить 6 сантиметрів, що є недостатнім для того, щоб безпечно виходити на нього.Така товщина може витримати вагу однієї людини. Коли є група людей на відстані менше 5 метрів – це загрожує проламуванню льодового покриву.  
Рятувальники також закликали не ігнорувати попередження про небезпеку виходу на лід. 

“Навіть якщо ви вважаєте, що лід міцний, не варто виходити на нього без крайньої необхідності. Краще перестрахуватися та залишитися на березі”, – зазначив директор КУ “Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба” Володимир Безверхий. 

Нагадаємо, на території міських пляжів з початку року вже сталося два нещасних випадки. Проігнорувавши правила безпечного поводження на замерзлій водоймі, чоловіки пішли під лід. На жаль, одного з потерпілих врятувати не вдалося.  

Нагадуємо: у разі виникнення надзвичайної події на водних об’єктах м. Черкаси, негайно телефонуйте  до КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба»:  65-12-77, 097 944 90 96 або – 101.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *