Черкаські правоохоронці переймають передовий досвід іноземних колег

Черкаські та кіровоградські правоохоронці взяли участь у тренінгах, організованих представниками Консультативної місії Європейського Союзу. Під час заходу поліцейські обмінялися напрацюваннями з європейськими колегами у боротьбі зі злочинністю за допомогою отримання та аналізу інформації.

Черкащину представляли — тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу кримінального аналізу Катерина Євко, старший інспектор Леся Дяченко, інспектор Андрій Шеремет, старший оперуповноважений управління карного розшуку Валентина Яковенко та заступник начальника управління боротьби з наркозлочинністю Роман Молчанов.

Навчання проходили три дні і включали в себе теоретичну та практичну частини. Мета тренінгу — підвищення обізнаності та обмін досвідом між правоохоронними органами у боротьбі зі злочинами за допомогою інформації та її аналізу.

По завершенню навчання правоохоронці подякували представникам КМЄС— організатору семінарів Василю Бондарюку та спікерам Хуану Карлосу і Бруно Сантосу — за підтримку та співпрацю, спрямовану на підвищення професійного рівня українських правоохоронців.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *