Тренінги, воркшопи, ігри: у Черкасах відкрили Центр соціального згуртування “Бути Поруч”

Відбулося офіційне відкриття Центру соціального згуртування “Бути Поруч”. Простір організували у приміщенні позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси”. Цей проект реалізується для згуртування громадян, незалежно від віку та соціального статусу.

Координаторка проєктної діяльності ВГО “Поруч” Людмила Мураховська говорить:

“Тут будуть проводити тренінги, воркшопи, ігри. Окрім цього, і дорослі, і діти, які є учасниками центру, отримуватимуть комплексну психологічну підтримку. Для маленьких дітей є спеціальний дитячий куточок, де вони зможуть розвиватися”.

«З ГО “Поруч” ми співпрацюємо вже давно. За цей час встигли реалізувати не один успішний проєкт. Департамент освіти з початку повномасштабного вторгнення співпрацює з різними організаціями та фондами, шоб розвивати і створювати нові сучасні центри підтримки ВПО” , – розповіла заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Центр організовано ВГО «Поруч» та ACTED за фінансової підтримки Ukraine Humanitarian Fund при взаємодії з владою міста Черкаси. Проєкт реалізували без використання бюджетних коштів, лише за підтримки спонсорів.
“Наша організація долучилась до цього проєкту, адже, коли люди переїжджають у нове місце, вони не мають нічого і потребують підтримки. Такий центр – це куточок тепла, який допомагатиме українцям”, – розповіла представниця міжнародної організації ACTED Анастасія Васілєвська.

“Дякую ВГО «Поруч» та ACTED, підтримці Ukraine Humanitarian Fund та всім, хто долучився до цієї ініціативи. Друзі, на сьогодні дуже важливо працювати з нашим підростаючим поколінням, бо це наше майбутнє. Особливої підтримки і опіки потребують внутрішньо переміщені дітлахи. які постраждали від війни. Тому цей центр стане для них відрадою, місцем, де вони зможуть отримати допомогу. Впевнений, що разом ми зробимо наше місто ще кращим”, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Заняття та воркшопи відбуватимуться у центрі “Бути поруч”.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *