На Черкащині розробляють програму корисного харчування

На Черкащині розробляють новий освітній проект «Корисне харчування – основа здоров’я людини». Це – навчальна програма. Вона розрахована для учнів початкових класів.

Як розповів заступник очільника області Олександр Шамрай, проект сприятиме формуванню в дітей свідомого підходу до харчування. А це – запорука становлення здорової нації.

– Продовжуємо реалізовувати в регіоні Стратегію реформи шкільного харчування, – зауважив він. – Проте розуміємо, зробити сучасні харчоблоки, дизайнерські обідні зали, впровадити корисне меню недостатньо. Маємо сформувати у школярів стійкі навички здорового харчування. Саме на це орієнтована наша програма. Сьогодні разом із робгрупою напрацювали перші кроки в її створенні.

Також заступник голови ОДА поінформував, що у 100% шкіл регіону вже оновлено меню. Усі заклади використовують стандартне 4-тижневе меню, розроблене відповідно до рецептурного збірника Євгена Клопотенка.

Нагадаємо, Черкащина ввійшла до спільного з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй проекту щодо надання фінансової підтримки закладам загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році. До проекту залучено 43 школи 17 територіальних громад нашої області.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *