У Черкасах попрощалися із загиблим солдатом Вадимом Товканом
У Черкасах провели в останню путь ще одного солдата, який загинув, захищаючи рідну землю. Черкасець Вадим Товкан закінчив школу № 28. Навчався у “Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту”, отримав кваліфікацію бакалавра по курсу “Економічна кібернетика”.
Після навчання працював у “Епіцентр К” на посаді технічного торговця.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-1.jpg)
Солдат Товкан Володимир Григорович початку повномасштабного вторгнення боронив нашу країну від ворога. Загинув в результаті здійснення противником авіаційного удару по позиціям підрозділу на Донеччині.
Військовому назавжди залишиться 33 роки…
Вічна пам’ять і вічна слава воїну-захиснику. Співчуття рідним і близьким.
За інформацією пресслужби Черкаської міської ради