Черкаська поліцейська під обстрілами розміновувала деокуповану Херсонщину

Капітан поліції Марина Островська працює у вибухотехнічній службі поліції Черкащини вже 2,5 роки. Вона освоїла фах вибухотехніка та очищує землю від російських смертоносних боєприпасів. За проявлену мужність та самовідданість поліцейська відзначена державною нагородою – медаллю «Захисник Вітчизни».

Після деокупації Херсонщини у складі зведеного загону поліцейських Марина розміновувала території, допомагаючи місцевим мешканцям якнайскоріше повернутися у свої домівки. Під час роботи вони кілька разів потрапляли під мінометний обстріл росіян.

«Найчастіше доводилося мати справу з протипіхотними та протитанковими мінами, – розповідає Марина. – Розміновували, прощупуючи крок за кроком небезпечну територію. Це командна робота, треба бути максимально уважною та зосередженою, виважено робити кожен крок, адже від цього залежить твоє життя і життя колег».

У складі вибухотехнічної групи Марина оглядала та розміновувала територію заводу, де дислокувалися ворожі підрозділи, а також будинки місцевих мешканців.

«Люди, які хотіли повернутися у свої домівки, зверталися до нас за допомогою, адже росіяни, тікаючи, залишали в помешканнях смертельні «сюрпризи»», – розповідає поліцейська.

Після відрядження на Херсонщину, Марина продовжує нести службу на Черкащині. Займається знешкодженням виявлених боєприпасів. Цього разу жінка разом з колегами знищувала російську реактивну гранату РПГ-30 «Крюк».

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *