Іграшки від Венді із Англії приїхали до Черкас у авто, придбаному для ЗСУ (фото)

Справжнє свято іграшок прийшло для клієнток Дитячого благодійного центру допомоги, яким опікується БО «БФ «Хрещатик Сіті». А влаштувала його звичайна персіонерка з Англії – бабуся Венді.

Як розповіла журналісту «City News» волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко, яка обслуговує клієнток Дитячого благодійного центру допомоги, недавно бабуся Венді вчергове передала величеньку партію в’язаних іграшок, дитячих речей.

– Пані Венді із Англії вже не вперше передає допомогу для клієнток Дитячого благодійного центру БО «БФ «Хрещатик-Сіті». Вона скооперувавшись із такими ж пенсіонерками, як сама, власноруч в’яже дитячі речі і іграшки. Партнерство між БО «БФ «Хрещатик-Сіті» та англійськими благодійниками започаткував волонтер із Черкас Роман Бабич. Він із родиною проживає в Англії і там купує та передає ураїнським військовим автомобілі. Цього разу Венді і її друзі ще закупили для діток із родин переселенців, багато книжок-розмальовок, кольорових олівців, одягу тощо. Все це привіз до Черкас відомий черкаський видавець і волонтер Олександр Третяков на авто, придбаному для ЗСУ, – розповіла Тетяна Моргуненко.

Довідка «City News»

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Пані Венді
Тетяна Моргуненко і Олександр Третяков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *