Керівники Черкас подякували Повітряним Силам ЗСУ за захист

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко і заступник міського голови Віктор Беззубенко зустрілися із військовослужбовцями Повітряних Сил ЗСУ. Від імені громади подякували оборонцям неба за захист. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко у фейсбук.

«Справжні Титани, які тримають наше небо. Сьогодні мав за честь зустрітися і поспілкуватися із військовослужбовцями – представниками 39-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України. Від імені Черкаської територіальної громади разом із своїм заступником Віктором Беззубенком подякував захисникам, які щохвилини пильнують небесний простір для того, щоб ми тут, у тилу, могли жити і працювати кожен на своєму місці для наближення нашої Перемоги.

На добру згадку від небесних оборонців отримали картину із зображенням потужного залізного птаха – Су -27. Ці літаки виконують важливі завдання із захисту повітряного простору і призначені для враження як наземних, так і повітряних цілей. Слава ЗСУ!», – зазначив Анатолій Бондаренко.

За інформацією прессужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *