На Черкащині навчали, як організовувати закупівлі через Prozorro Market

Освітянам і лідерам громад Черкащини розповіли, як проводити закупівлі необхідного через електронний каталог. Провела консультації з використання інструменту Prozorro Market провідна фахівчиня із дослідження ринку Леся Щукіна під час Черкаського регіонального форуму «Реформа шкільного харчування: виклики, досягнення, перспективи».

У закладах освіти області активно проводять закупівлі за допомогою цього електронного каталогу.

– Черкащина лідирує за рівнем проведених закупівель через Prozorro Market, – зауважила експертка. – 24% закупівель освітяни області провели завдяки цьому інструменту. Зокрема, найбільше купують для шкіл овочі та фрукти, борошно та крупи, м’ясо та м’ясні вироби, сирні продукти.

Цьогоріч Prozorro Market став обовʼязковим інструментом для закупівель продуктів харчування. Він покликаний спростити для замовників і постачальників закупівлі найбільш популярних товарів.

– Механізм, який пропонує платформа, – зрозумілий і доступний передовсім для замовника, – додала Леся Щукіна. – Є чіткі фільтри. Крім того, Prozorro Market дозволяє скоротити час проведення закупівель.

Нагадаємо, електронний каталог Prozorro Market є частиною реформ у галузі публічних закупівель. Він дозволяє замовникам проводити конкурентні закупівлі типових товарів лише за 9 днів, збираючи конкуренцію вдвічі вищу, ніж під час класичної тендерної процедури.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *