Школярів у Черкасах хочуть навчати медіаграмотності

У Черкасах стартує проєкт «Урок медіаграмотності для школярів». Про це повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

“«Фейки», «пропаганда», «інформаційна війна» – терміни, які останні кілька років знайомі кожному українцю. Молоде покоління, яке зростає в умовах війни, як ніхто інший має орієнтуватися в інформаційному просторі, критично мислити, аналізувати медіа і те, що вони публікують, уміти розпізнавати фейки та провокації, особливо від країни-агресорки.

Тому, відділ іміджевих проєктів управління гуманітарної політики департаменту освіти та гуманітарної політики спільно з управлінням освіти ініціює проєкт «Уроки медіаграмотності для школярів». Лекції відбудуться в усіх закладах загальної середньої освіти міста для учнів старших класів”, – зазначає Анастасія Чубіна.

Редактори, журналісти черкаських засобів масової інформації, викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ ім. Б. Хмельницького доєднуються до проєкту, аби навчити учнів працювати з інформацією, інформують у прес-службі Черкаської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *