На Черкащині почне змінюватися погода

Температурний фон після рекордно теплого лютого знижується та повертається до своєї кліматичної норми. Скандинавський антициклон Джеспер «увімкнув» процес похолодання на Черкащині. Втім, дивуватися не варто, адже рання весна завжди має норовливий характер. Про це інформує керівник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Найближчі три доби антициклон продовжить формувати на Черкащині спокійну, суху погоду з температурою вночі 1-6º морозу, вдень 1-6º тепла. Лише в окремі періоди проглядатиме сонце на яке відразу реагуватимуть стовпчики термометрів підвищуючись до +10º.

Проте вже у неділю, 10 березня, атмосферний тиск почне падати, а це одна із ознак, що в атмосфері відбудеться перебудова. Атлантиці вдасться відтіснити на схід антициклон-довгожитель, запустити циклонічну діяльність та активізувати весняні процеси.

У понеділок, 11 березня, без опадів, температура вночі 0-5º тепла, вдень 3-8º тепла. Відсутність ефективних дощів та рвучкий вітер створили передумови для раннього початку пожежонебезпечного періоду на Черкащині.

За попередніми оцінками, 12 березня, після тритижневого періоду сухої погоди, на Черкащині розпочнуться дощі. Температура вночі 0-5º тепла, вдень 5-10º тепла. Дискомфорту додаватиме рвучкий південний вітер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *