Близько 60 школярів із Черкас почали вивчати основи програмування
Стартував 11 сезон проєкту «IT KIDS» – спільного волонтерського проєкту Черкаського державного бізнес-коледжу та громадської спілки «Черкаський ІТ-кластер».
Про це журналісту «City News» повідомив директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін.
– Загалом, у рамках проєкту навики програмування, які можуть стати основами їх майбутньої професії, уже здобули понад 500 черкаських підлітків 10-14 років. Ця ініціатива діє із 2017 року – і в рамках неї протягом трьох місяців на базі кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних технологій ЧДБК група школярів кожного разу вивчає поширені мови програмування під керівництвом досвідчених фахівців коледжу та черкаських ІТ-компаній. Нині заняття розпочинають 59 школярів – і надзвичайно приємно було бачити, що колишні випускники приводять на “IT KIDS” спочатку своїх молодших братів, а потім – вже своїх дітей., – зазначив Олег Куклін.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/kids-2.jpg)