Старлінк для ЗСУ придбали жителі Черкас з ЖК «Другий Парковий»

Продовжують донатити для українського війська черкащани, мешканці ЖК «Другий Парковий». Днями вони зібравши між собою кошти, придбали і передали для армії старлінк.

– Ми з жителями ЖК «Другий Парковий» придбали старлінк для наших ЗСУ, – журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Наталія Вдовченко.

Мешканці ЖК «Другий Парковий» від початку відкритого вторгнення російських загарбників в Україну активно донатять у підтрику ЗСУ. Годі й перелічити скільки потрібних речей вони придбали власним коштом і відправили українським військовими.

Довідка «City News»

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *