СБУ повідомила про підозру колаборантці-посадовиці, яка співпрацює з ворогом на Луганщині

Служба безпеки викрила мешканку Луганщини, яка добровільно пішла на співпрацю з окупантами та очолила фейковий «центр зайнятості» в «лнр».

Про це журналісту «City News» повідомила пресслужба УСБУ в Черкаській області.

– За матеріалами справи, зловмисницею виявилася мешканка Кадіївки (Стаханов) на Луганщині, яка від початку повномасштабного вторгнення росії співпрацює з агресором. Загарбники призначили її на посаду директора «територіального відділення державної установи – республіканський центр зайнятості «лнр» в м. Стахонові». На цій «посаді» вона бере участь у виконанні завдань окупантів щодо організації роботи установи, відповідно до російського законодавства. Також здійснює підбір «кадрів» на посади в окупаційні органи. Встановлено, що посадовиця і нині «керує» центром зайнятості, – поінформували у пресслужбі.

На підставі зібраних доказів фігурантці повідомлено про підозру за двома статями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану); ч.5 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора у складі організованої групи).

Нині зрадниця переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території України. Служба безпеки наголошує на невідворотності покарання за злочини проти нашої держави. Розслідування проводили слідчі СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *