Апарат ШВЛ та інкубатор для перевезення новонароджених отримав Черкаський обласний перинатальний центр

Черкаському обласному перинатальному центрі передали апарат штучної вентиляції легень і транспортний інкубатор. Тепер ще більше можливостей рятувати життя новонародженим малюкам.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Черкаської обласної лікарні.

Цитуємо допис:

“Апарат штучної вентиляції легень та транспортний інкубатор передали Черкаський обласний перинатальний центр представники Благодійного фонду «Амор Юкрейн Хелс Організейшн». Такий комплект обладнання закупили за фінансової підтримки компанії Kimberly-Clark Україна та бренду Huggies.

Сучасний транспортний інкубатор Babypod дозволяє надійно та безпечно транспортувати новонароджених і передчасно народжених дітей, підтримуючи необхідну температуру.

Інкубатор укомплектували апаратом штучної вентиляції легень високого класу T6 Amoul, який призначений для дітей з масою тіла від 500 грамів. До комплекту також увійшли матраци з підігрівом для забезпечення теплового ланцюга під час транспортування і проведення оперативних втручань, а також необхідні аксесуари до обладнань.

Нині обладнанням укомплектували відділення інтенсивної терапії новонароджених обласного перинатального центру Черкаської обласної лікарні.

– Ми вже не вперше співпрацюємо з Благодійним фондом «Амор Юкрейн Хелс Організейшн» і дуже вдячні усім представникам фонду, компанії Kimberly-Clark Україна, бренду Huggies за те, що вони дбають про збереження життя і здоров’я наших найменших пацієнтів,- зауважила в.о. заступника медичного директора з акушерсько-гінекологічної допомоги Черкаської обласної лікарні Наталія Лакуста. – Апарат ШВЛ – це дуже важлива складова для реанімації новонароджених. У нашому відділенні інтенсивної терапії перебувають глибоконедоношені дітки, які довгий час можуть потребувати штучної вентиляції легень: два-три, а то й чотири місяці. Іноді не можуть самостійно дихати навіть доношені дітки. Зараз у відділенні лікуються десятеро діток, шестеро з них – у дуже важкому стані. У будь-який момент можуть народитися й дітки пацієнток, які перебувають у відділенні патології вагітності. Тож апарати ШВЛ нам потрібні постійно. А за допомогою транспортного інкубатора ми зможемо безпечно перевезти діток з одного медзакладу в інший за потреби.

Також Наталія Лакуста додала, що сьогодні по Україні значно зріс відсоток передчасно народжених дітей, нині він сягає більше 5%. А по Черкаському обласному перинатальному центрі за 2023 рік народилося передчасно на 25 дітей більше, ніж за 2022 рік. Тому таке обладнання, безперечно, допомагатиме медикам рятувати життя найменших пацієнтів.

Колектив Черкаської обласної лікарні, перинатального центру вдячний благодійникам за таку важливу підтримку

Пояснюють, що інкубатор дозволяє транспортувати новонароджених і передчасно народжених дітей, підтримуючи необхідну температуру.

Інкубатор укомплектували апаратом штучної вентиляції легень високого класу T6 Amoul, який призначений для дітей з масою тіла від 500 грамів. У комплекті також матраци з підігрівом для забезпечення теплового ланцюга під час транспортування і проведення оперативних втручань, а також необхідні аксесуари до обладнань.

Нині обладнанням укомплектували відділення інтенсивної терапії новонароджених перинатального центру Черкаської обласної лікарні. Апарати в лікарню передали благодійники.

“У нашому відділенні інтенсивної терапії перебувають глибоконедоношені дітки, які довгий час можуть потребувати штучної вентиляції легень: два-три, а то й чотири місяці. Іноді не можуть самостійно дихати навіть доношені дітки. Зараз у відділенні лікуються десятеро діток, шестеро з них – у дуже важкому стані. У будь-який момент можуть народитися й дітки пацієнток, які перебувають у відділенні патології вагітності. Тож апарати ШВЛ нам потрібні постійно, – зазначила в. о. заступника медичного директора з акушерсько-гінекологічної допомоги лікарні Наталія Лакуста. – А за допомогою транспортного інкубатора ми зможемо безпечно перевезти діток з одного медзакладу в інший за потреби”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *