Черкаські школи потрапили в перелік переможців Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти»

XV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2024» організована з метою об’єднання професійної спільноти педагогів, науковців та науково-педагогічних працівників для презентації сучасних досягнень у галузі наукових розробок і педагогічних практик, обміну досвідом, пошуку ефективних рішень у змінних умовах глобалізації та обговорення актуальних питань реформування освіти.

Про це інформують у департаменті освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Цього року участь у конкурсі взяли участь 485 представників із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей, м. Києва, а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії.

Освітяни презентували досягнення в сфері освіти, наукові розробки та передові педагогічні практики у рейтинговому виставковому конкурсі і конкурсі із 14-ти тематичних номінацій.

Із 510 поданих конкурсних робіт перемоги у декількох номінаціях здобули і черкаські заклади загальної середньої освіти:

-у номінації «Виховні константи утвердження української національної та громадянської ідентичності» з роботою «Український вектор освітнього процесу: творимо майбутнє держави» перемогу здобула ✅Черкаська спеціалізована школа №20;

-у номінації «Психолого-педагогічний і корекційно-розвивальний супровід дітей і молоді з особливими освітніми потребами» перемогла ✅Черкаська загальноосвітня школа №8. Заклад представив посібник «Методичні та корекційні прийоми для учнів з особливими потребами при вивченні математики в 1-6 класах Нової української школи»;

-у номінації «Упровадження сучасних цифрових технологій, проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності» з посібником «Розвиток лідерських якостей гімназистів в умовах Нової української школи» також виборола золото команда Першої міської гімназії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *