Ковдри, постіль і інша допомога від волонтерів з Черкас, вже на Сумщині

Допомога, яку волонтерська команда БО «БФ «Хрещатик-Сіті» з Черкас відправила потерпілим від ворожих обстрілів жителям Сумщини, вже прибула до Великописарівської громади.

Про це на власній сторінці у «Фейсбук» повідомила місцева громадська організація «Райз+».

«Тільки найтепліші слова подяки спадають на думку, коли щодня отримуємо гуманітарні вантажі для вимушених переселенців з Великописарівська територіальна громада. Сьогодні отримали посилочки від мешканців м. Черкаси. До ініціативи зі збору допомоги до БО «БФ Хрещатик-Сіті» долучилися Черкаський ДНЗ 34 Дніпряночка, волонтерський центр Перемога, Дахнівська самооборона, Лукашенко Лариса та багато небайдужих мешканців Черкас. Весь вантаж було передано до Кириківського гуманітарного хабу і з 02.04.2024 розпочнеться його видача ВПО з Великописарівської громади. Дякуємо ЗСУ. Разом до перемоги», – йдеться у тексті допису.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Читати за темою: Ковдри, постіль, рушники і подушки з Черкас поїхали у Великописарівську громаду на Сумщині (фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *