Патріотичний вишкіл на Чорнобаєвщині провели «Бойові мурахи»

Патріотичний і бойовий вишкіл для півсотні школярів із Черкас на території Чорнобаївської ОТГ провели фахівці Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради спільно воєнно-патріотичним клубом «Бойові мурахи»

Інформація про це з’явилась на офіційному сайті Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Для черкаської молоді провели патріотичний вишкіл, який тривав з 29 до 31 березня в Чорнобаївському районі. Організаторами виступли фахівці відділу молоді та національно-патріотичного виховання управління гуманітарної політики спільно із воєнно-патріотичним клубом «Бойові мурахи» за підтримки Чорнобаївської Територіальної Громади. У ньому взяли участь 50 активних школярів із закладів загальної середньої освіти міста Черкаси.

Як повідомили організатори вишколу, учасники  відпрацьовували збірку/розбірку зброї, вогневу підготовку, мінно-вибухову справу, цивільну/тактичну медицину, основи ведення штурмових та оборонних операцій, керування дронами та інше.

«Учні мали можливість покращити свої навички працювати в команді, розвинути лідерські якості та навчитися дисципліні і відповідальності. Відзначимо, що кожен етап навчання проводився під керівництвом досвідчених інструкторів та фахівців з військової справи, що забезпечило максимальний рівень ефективності навчального процесу. На цьому заході учасники отримали не лише війського-технічні знання, а й поглибили своє розуміння про поняття патріотизму. Вишкіл став важливим кроком у формуванні молодого покоління, як свідомих та відповідальних громадян», – прозвітували організатори вишколу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *