Нове взуття дали волонтери вихованкам дитячого будинку Андронових у Черкасах

Взуття від підприємиці з Черкас волонтери  БО «БФ «Хрещатик-Сіті» роздають родинам переселенців та вихованцям дитячого будинку сімейного типу, який приїхав із прифронтового Марганця.

Як журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко, новеньке взуття, яке недавно у фонд для родин ВПО передала підприємиця із Черкас Лариса Лукашенко, вже роздають родинам переселенців.

– Окрім родин вимушено переселених громадян, Дитячий благодійний центру допомоги, яким вже майже два роки поспіль опікується БО «БФ «Хрещатик Сіті», підтримує також дитячий будинок сімейного типу батьків-вихователів Андронових. Він переїхав до Черкас із Марганця, оскільки це прифронтове місто і через постійні обстріли жити там стало дуже небезпечно. Дівчатка – вихованки цього дитячого будинку нещодавно отримали тут нове і якісне взуття, – прокоментувала очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Довідка «City News»

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність»  Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 родин переселенців, де є жінки на крайніх термінах вагітності, або ті, які виховують діток до двох років та багатодітних родин із Черкас, що потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *