Ветеранів та їх сім’ї запрошують на відновлення у табір «Максимум»

З огляду на важливість психологічного та фізичного відновлення Канівський міський центр соціальних служб запрошує ветеранів та членів їх сімей у табір «Максимум», що розташований у місті Золотоноша. У програмі можуть взяти участь сім’ї ветеранів та ветеранок (чоловік, дружина та діти від 6 до 16 років). Тривалість соціального відновлення – 6 днів.

Програма передбачає: проживання родини в окремій кімнаті, п’ятиразове харчування, консультації з профільними спеціалістами (фахівцями із соціальної роботи, психологами, психіатрами, реабілітологами, масажистами, сімейними консультантами).

Також доступні сесії фізичного відновлення: масажі, сеанси з реабілітологами, відпочинок у СПА, саунах тощо. Окрема програма для дітей, щоб сімейна пара мала час для особистого спілкування. Майстер-класи та інші активності для всієї родини, щоб створити незабутні спогади.

«Відпочинок, це  шанс відновити сили, фізичні та душевні рани, які загоюються повільно, але в атмосфері турботи й підтримки цей процес стає значно легшим. Повернутися до життя, після пережитого жаху та  знову відчути смак життя, радість спілкування та єднання з близькими. Знайти надію та побачити, що життя триває і попереду чекають нові можливості», – зазначають у міському центрі соціальних служб.

Особам, що виявили бажання відвідати табір «Максимум» можна звернутися в управління соціального захисту населення за адресою: вул. Шевченка, 49, 2 поверх, або за телефоном (04736) 3-18-56.

Більше подробиць про соціальне відновлення у таборі «Максимум» ви можете дізнатися на сайті  https://maximum.camp/ та сторінках у соцмережах  https://www.facebook.com/camp.MAXIMUM.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *