Актуалізовувати стратегію розвитку міста продовжують у Черкасах

У Черкасах триває серія стратегічних сесій, спрямованих на актуалізацію “Стратегії розвитку міста Черкаси до 2032 року”. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Під час інтерактивних завдань присутні обговорили тему: “Комунальні послуги, сектор безпеки, влада”. Представники комунальних підприємств, влади міста та правоохоронці говорили про перспективи розвитку, загрози, можливості, сильні та слабкі сторони Черкаської громади. Щоб у майбутньому напрацювати ефективну стратегію розвитку.

“З початком повномасштабного вторгнення пріоритети розвитку нашої громади змінились. Якщо до 2022 року ми рухалися в напрямку туристичного міста, то сьогодні – ми прихисток для тисяч українців та волонтерський хаб. Тому потрібно об’єднувати зусилля, сприяти розвитку місцевого самоврядування, щоб зробити Черкаси ще комфортнішим та безпечнішим містом”, – розповіла координаторка проєкту Світлана Панченко.

До обговорення стратегії розвитку може долучитись кожен черкасець, пройти онлайн опитування можна за посиланням: https://forms.gle/44TaZvqFcTV87RJi8
Щоб доєднатись до сесії, попередньо потрібно зареєструватись: https://forms.gle/FyiGiuw9P79B2Yxo6

Найближчим часом відбудеться ще одна стратегічна сесія:
“Сектор Бізнесу та економіки”, для місцевого бізнесу, експертів з економіки, посадовців, депутатів місцевих рад, науковців, громадських активістів та профільних громадських організацій.

Сесії проводять без залучення бюджетних коштів, виключно за грантові. Організацію здійснює Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” від Інституту “Республіка”, яка реалізується в рамках проєкту “Формування місцевого бачення відновлення України” та отримує підтримку від Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансування, що надається Національним Фондом Підтримки Демократії (NED). Ці заходи спрямовані на сприяння розвитку місцевого самоврядування та покращення умов життя громадян Черкас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *