Довідки про перерахунок пенсії тепер видають Регіональні сервісні центри МВС

З початку травня довідки про розмір грошового забезпечення для пенсіонерів, які працювали в органах Міністерства внутрішніх справ, видають Регіональні сервісні центри МВС.

Про це журналісту «City News» повідомила пресслужба Регіонального сервісного центру (РСЦ) ГСЦ МВС в Черкаській області

– Відповідно до Наказу МВС України №199 від 27 березня 2024 року «Про організаційно-штатні зміни у МВС», у Регіональних сервісних центрах МВС по всій країні створено сектори з пенсійних питань, які вже розпочали свою роботу. Ці структурні підрозділи у Регіональних сервісних центрах МВС прийматимуть заяви та документи для призначення та перерахунку пенсії. Вестимуть облік пенсіонерів МВС, формуватимуть та видаватимуть довідки про розгляд грошового забезпечення, будуть взаємодіяти з архівними установами. Ця послуга доступна для колишніх осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців Національної Гвардії, внутрішніх військ МВС та членів їхніх сімей, – поінформували у пресслужбі.

Також Регіональні сервісні центри МВС оформлюватимуть документи для призначення одноразової грошової допомоги в разі загибелі або смерті, інвалідності, часткової втрати працездатності, колишнього працівника міліції.

Куди звертатись?

Для того, аби подати заяву на призначення чи перерахунок грошового забезпечення, необхідно звернутись до Регіонального сервісного центру МВС за місцем проживання.

Пенсіонерам системи органів МВС, які звільнилися зі служби у Черкаській області, для отримання довідок для перерахунку пенсій слід звертатися до регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях, що розташований за адресою: місто Черкаси, вул. Лесі Українки, 21. 

Звернення від громадян розглядаються впродовж 10 днів.

Графік прийому:

пн–чт: з 09:00 до 18:00

пт: з 09:00 до 16:45

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *