Черкаські пляжі обстежили перед початком сезону

1 червня у Черкасах стартує купальний сезон. Перед цим робоча група з представників міської ради, ДСНС, Держпродспоживслужби та комунальної аварійно-рятувальної служби перевірила готовність міських зон відпочинку біля води.

Комунальні та приватні пляжі оглянули на наявність рятувальних постів, відповідність санітарно-гігієнічним нормам та комфорту.
За результатами обстеження, до відкриття пляжного сезону готові 3 комунальних пляжі: «Соснівський-1», «Казбетський» і «Митницький», з приватних – пляж комплексу «Бочка». Тут є усе необхідне для комфортного відпочинку жителів міста та внутрішньопереміщених осіб. Взяті проби піску та води.

На пляжах вже облаштована територія, парасольки, перголи, лавочки, шезлонги, роздягальні, душові стойки. Перед початком сезону встановлять буйки для безпечного купання. На пляжах працюватимуть громадські вбиральні, встановлені контейнери для сміття. Також будуть місця для відпочинку як дітей, так і дорослих. На пляжі «Казбетський» є площадка для гри в волейбол та спортивний майданчик для кросфіту.
На комунальних пляжах будуть щодня працювати рятувальні пости з 10.00 до 19.00, на «Бочці» також облаштовують рятувальний пост. Там, де таких постів немає («Дахнівський», «Робінзон», «Живчик» тощо), купатися не рекомендується.

Комунальна установа «ЧМКАРС» під час чергування на рятувальних постах пляжів буде здійснювати своєчасне інформування населення про сигнал «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» через гучномовець. У цьому разі необхідно прямувати до найближчого укриття.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *