OpenBiz-2024: благодійний бізнес-форум відбувся на Черкащині

Нові сенси, нові теми, нові цілі. Після дворічної перерви на Черкащині відбувся бізнес-захід для малих і середніх підприємців OpenBiz. Він об’єднав понад 120 учасників.

Традиційно захід організовують у співпраці бізнесу, влади та громади. Цього разу основними темами для обговорення стали жіноче лідерство, грантова підтримка від держави, ветеранська політика щодо реінтеграції. Важливими дискусійними питаннями були підтримка бізнесом української армії, важливість донатів і проведення зборів, а також – просування всього українського.

– Ми змінюємося, адже змінилися реалії, – зауважила організаторка заходу Ольга Касьянова. – Після дворічної перерви ми раді поновити нашу роботу і об’єднати чудових людей. Ми вирішили цього разу запросити спікерами черкаських підприємців, волонтерів, активістів, медійників. Цей форум – час, щоб поділитися власним досвідом і надихнутися чужим прикладом.

Як і завжди, OpenBiz мав благодійну мету. Усі кошти, зібрані від продажу квитків, спрямують на придбання офтальмологічного обладнання для реабілітації українських захисників. Загалом вдалося акумулювати близько 66 тисяч гривень. Благодійники посилять цю суму до потрібної для закупівлі обладнання.

– OpenBiz – приклад успішної співпраці бізнесу, представників влади та громади, – зауважив директор департаменту регіонального розвитку ОВА Роман Карманнік. – Попри війну, наші підприємці продовжують активно працювати і навіть започатковують власну справу. Плюс 5 тисяч нових ФОПів маємо на Черкащині від початку повномасштабного вторгнення. Наші підприємці розширюють власні бізнеси, виходять на нові ринки попри обстріли, перебої з енергетикою, проблеми з експортом. Дякую за стійкість та допомогу Збройним Силам України!

Усі актуальні грантові програми, навчання та інші новини для підприємців фахівці департаменту регіонального розвитку публікують на телеграм-каналі «Doing business now».

Після війни переїхала на Черкащину та розпочала тут власну справу. Такою є історія Олени Собко, якою вона поділилась із учасниками форуму.

– До війни я жила в Енергодарі та працювала хіміком на Запорізькій АЕС, – розповіла підприємиця. – Однак мене завжди цікавило питання доглядової косметики для волосся. Коли почалася війна, я бачила, як окупаційні війська заходили на станцію… Це було страшно. Попри все, нам вдалося виїхати. І тоді постало питання, що роботи далі. І я вирішили перетворити своє хобі на справу. Пройшла навчання, отримала грант на розвиток і зараз працюю над розширенням власного бренду.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *