Днями обіцяють озеленення нового скверу біля ЦДЮТ

Міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення переглянути проект скверу, який облаштовують біля Центру дитячої та юнацької творчості, з метою знайти оптимальне рішення для розміщення додаткових зелених насаджень та інфраструктурних елементів. Про це він заявив під час щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств.
Як пояснив директор комунального підприємства «Черкаські ринки» Тарас Кібало, до рішення укласти на площі поруч із ЦДЮТ плитку вдались із міркувань безпеки.
– Згідно з нормами, ми маємо на цій ділянці залишити можливість для заїзду рятувальної техніки, від однієї точки до іншої відстань має сягати 17,5 метрів, – прокоментував директор КП та розповів, на якому етапі зараз облаштування нового скверу біля будівлі Центру дитячої та юнацької творчості.
За його словами, будівельні роботи мають завершити в серпні. Наразі ж на земельній ділянці зробили мощення плиткою та встановлюють габіонну огорожу (має вигляд сітки, яка заповнена камінням всередині), між якими висадять близько 50 туй.
– Невдовзі тут будуть облаштовані клумби для квітів та додатково висаджені клени ясенелисті, які були замовлені в Західній Україні, – коментує Тарас Кібало. – Додатково встановлять лавки із сонячними батареями, де відвідувачі зможуть заряджати свої ґаджети, та ліхтарі.
Зрештою Анатолій Бондаренко поставив завдання знайти компромісне рішення та доопрацювати наявний проект.
За повідомленням Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *