1 червня у Черкасах стартує пляжний сезон

Традиційно перед його початком міські зони відпочинку біля води обстежила спеціальна комісія. Представники департаменту ЖКК, управління цивільного захисту, управління екології, «Дирекції парків», рятувальники та держпродспоживслужба перевірили готовність комунальних і приватних пляжів.

Три комунальні пляжі, які підпорядковуються КП «Дирекція парків», з 1 червня будуть готові приймати відвідувачів. Тут проведені обстеження річкового дна, взяті проби піску і води. На «Соснівському», «Казбетському» та «Митницькому» створені усі умови для комфортного відпочинку. Вони обладнані парасольками, перголами, роздягальнями, душами, сміттєвими урнами. На усіх трьох пляжах, підпорядкованих «Дирекції парків», працюватимуть стаціонарні зручні вбиральні (на «Соснівському» – цьогоріч вперше). Крім того, на «Митницькому» пляжі обладнали спеціальний спуск для людей з інвалідністю. На ще одному, новому комунальному пляжі «Дахнівський», поки що ведуться роботи із реконструкції та облаштування.

Крім комфорту, ще й безпека – відмінна риса комунальних пляжів. З початку пляжного сезону на «Соснівському», «Казбетському» та «Митницькому» працюватимуть рятувальні пости, на яких чергуватимуть по 2-3 рятувальники.

Джерело: Черкаська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *