У Черкасах пропонують облаштувати місця для збору негабаритних відходів

– Впровадження єдиних стандартів у облаштуванні місць збору відходів, а особливо – негабаритних – вирішить проблему безладного накопичення у місті відходів – переконаний депутат Черкаської міської ради від «ОПЗЖ» Ярослав Левицький. – Відсутність облаштованих за правилами місць збору відходів наразі призводить до того, що офіційні майданчики для збору відходів міста стають схожими на стихійні смітники.

Місто отримало чимало скарг і навіть зареєстрованих петицій від містян, які скаржились на невпорядкованість місць збору відходів, які переростають у гори сміття, розтягнуті на кілька метрів уздовж дороги. Особливо часто нарікали на невпорядкованість майданчиків для збору негабаритів управлінської компанії «Нова Якість». Нині, коли компанія забрала свої контейнери для збору відходів, на прощання вивернувши із них усі відходи просто на асфальт, ця проблема набула особливої  актуальності.

Місту не потрібен єдиний прибиральник негабариту, але потрібні єдині стандарти майданчиків для його збору. Інакше містяни будуть мати постійні підстави для скарг, а місто постійно буде брудним – переконаний депутат Ярослав Левицький, що уже передав виконавчому комітету  пропозиції щодо стандартизованого упорядкування системи збору відходів у місті Черкаси.

Оксана Савіцька, медіаексперт 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *