У Черкасах планують запроваджувати MIND-освіту

26 липня у Черкаській міські раді під час зустрічі першого заступника міського голови Сергія Тищенка та заступниці міського голови Марини Гаркавої із ректором International Mind Education Institute (Південна Корея) Рю Ий Гю був підписаний меморандум про співпрацю між сторонами. Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Основною метою Меморандуму є об’єднання зусиль щодо впровадження MIND-освіти, як дієвого механізму з питань освіченості та професійного розвитку працівників управлінь, департаментів, відділів, служб Черкаської міської ради, керівного та викладацького складу навчальних закладів усіх рівнів міста, тощо. Це, в першу чергу, відкриє перед містом можливість запрошувати зарубіжних діячів з метою проведення лекцій та тренінгів з розвитку інтелекту. Навчати майбутніх лекторів та надавати сертифікати встановленого зразка, які дають право на проведення лекцій від імені International Mind Education Institute, проводити конференції, форуми, семінари, лекції, тренінги та зустрічі з метою впровадження MIND-освіти в професійну діяльність у всіх сферах нашого міста.

На основі історії Республіки Кореї ректор Інституту розповів, як люди наполегливо і спільними зусиллями йшли до своєї мети для процвітання майбутніх поколінь і для покращення рівня свого життя. Наразі Республіка Корея за даними, представленими професором, займає провідні позиції у світі, беручи до уваги різні галузі промисловості та ін. На думку Рю Ий Гю запорукою цього стало саме впровадження MIND-освіти у їх країні.

«Через якісну Mind-освіту кожна людина має можливість змінити свій рівень знань та мислення задля самореалізації та щасливого життя. Адже без позитивних думок ані сім’я, ані країна не зможуть стрімко змінюватися. Нашому місту потрібна така практика, і ми готові не просто переймати досвід провідних країн, а і впроваджувати його на практиці», – зазначила заступниця міського голови Марина Гаркава.

Посадовиця також зазначила, що Черкаси прогресивне місто з безліччю молоді, яка готова працювати над собою та удосконалювати соціально-економічне середовище навколо себе.

Джерело: https://osv.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *