Черкащани шикуються в черги на зупинках (фото, відео)
У черкаські маршрутки перестали пускати пасажирів, якщо у автобусі не залишилось вільних місць для сидіння. Тепер черкащани шикуються в черги на зупинках громадського транспорту.
Про це стало відомо із фото та відео, опублікованих однією із черкаських інстаграм-спільнот.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2021/10/8afd27ff-b510-4c32-8dd0-3b0a2ae9b2b0-587x1024.jpg)
Зокрема, на зупинці громадського транспорту в Мікрорайоні Річкового порту вранці зібралася черга в кілька десятків людей.
Нагадаємо, начальник управління транспорту Департаменту ЖКК Черкаської міськради Віталій Москаленко коментував ситуацію із обмеженнями так:
“Постанова про карантинні обмеження мають однаковий вплив, що на тролейбуси, що на автобуси. Наразі погіршилась ситуація з коронавірусом, тому перевізники посилили контроль за своїми працівниками (водії, кондуктори) щодо дотримання карантинних обмежень”.
Водночас кондуктори міського електротранспорту Черкас не впускають до салонів більше пасажирів, ніж вільних сидячих місць у тролейбусі уже кілька місяців.