Центральна вулиця Черкас уже у святковій ілюмінації
У Черкасах на бульварі Шевченка уже розвішують новорічну ілюмінацію. Гирлянда сягає довжиною увесь квартал.
Про це повідомили очевидці події. Відповідне відео опублікували в одній із інстаграм-спільнот міста.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2021/12/5ad499c0-08e5-40d9-bbe7-56cd67b96cca-595x1024.jpg)
Зазначимо, що на початку вересня міський голова Черкас Анатолій Бондаренко запропонував черкащанам обрати колір новорічної ілюмінації. Для голосування було запропоновано п’ять варіантів: синій, жовтий, червоний, зелений та білий кольори.
За майже три місяці під дописом із опитуванням зібралося понад півтисячі коментарів. Найбільшу підтримку отримали жовтий та білий кольори. Дерева на двох кварталах прикрасять жовтою ілюмінацією, а “зіркове небо” створять із білої.
Також нагадаємо, що стало відомо, коли відкриють головну ялинку Черкас.